توجه:بعد از نوشتن پست با تذکر آقای سلطانی در بخش نظرات به اشتباه خودم پی بردم…لطفا بعد از خواندن مطلب حتما پ.ن را بخوانید.
دیروز هنگامی که مشغول تحقیق بر روی رابطه بین نماد بافومه با مرد ویترووین بودم به طور کاملا اتفاقی به عکسی برخوردم که شباهت عجیب آن با اثر مرد ویتروین مرا شگفت زده کرد..
حتما همه ی شما درباره دوایر و اشکال مرموزی که در مزارع در نقاط مختلف زمین و به طور شبانه تشکیل شده اند شنیده اید…و میدانید که این اشکال را منسوب به فضاییان میدانند که میخواهند پیامی را به زمینیان برسانند.صرف نظر از درستی یا نادرستی این نظریه آنچه در این اشکال جالب است دقت بسیار زیاد آنها در ترسیم و همچنین زیاد شدن آنها در 30 سال اخیر است.حتما با جستجو عبارت»اشکال منسوب به فضایی» در گوگل میتوانید تعدادی از این تصاویر را در سایت های ایرانی پیدا کنید.
اما آن تصویری که به شدت مرا تحت تاثیر قرار داد شکل زیر است.

Crop-Circle-2009-Netherlands-Butterfly
البته این عجیب نیست که این مطلب هنوز در سایت های ایرانی مطرح نشده است زیرا این تصویر حدود 2 ماه قبل در یکی از مزارع هلند کشف شده است.
با کمی جستجو در سایت های انگلیسی زبان هم دیدم که کسان دیگری هم متوجه این شباهت هستند اما هنوز کسی مفهوم خاصی از این پروانه دریافت نکرده است.
بهتر است ابتدا یک عکس از مرد ویتروین برای مقایسه بگزارم و سپس به بررسی عکس بالا بپردازیم.
leonardo_da_vinci_vitruvian_man_small
همانطور که با مقابسه تصاویر میبینید پروانه در شکل بالایی 2 جفت دست و 2 جفت پا همانند آنچه در مرد ویترووین میبینید دارد.
مشخصات عکس بالا که معروف به دوایر پروانه ای میباشد Butterfly circles به صورت زیر است.
به اندازه 530 *450 متر اندازه آن است که تقریبا معادل 4 زمین فوتبال میشود….تعداد دایره ها ی آن 81 عدد است و در تاریخ 7 آگوست 2009 کشف شد.
نکات جالبی که در این اطلاعات وجود دارد یکی تاریخ کشف آن است که به صورت 07/08/09 میباشد .به توالی 7 و 8و 9 دقت کنید..همچنین 81 معادل 3 به توان 4 است.
پروانه نماد چیست؟نماد دگردیسی و تکامل یک کرم به موجودی زیبا و بالدار.مرد ویتروین نماد چیست؟ آن هم نماد تکامل است…اکنون که در حال نگارش این خطوط هستم حرفهایی که وین هرشل درباره اینکه مرد ویترووین را مربوط به تکامل امسان نئاندرتال میدانست بیشتر برایم مفهوم دارد.
نکته دیگر اینکه زاویه راس پروانه یعنی خط تقارن آن هم از زاویه 23.5 درجه میگذرد که قبلا درباره آن صحبت کرده بودیم…یعنی این زاویه هم در دستها رعایت شده(همانند مرد ویترووین) و هم در خط تقارن.
دایره هایی که درون بدن پروانه وجود دارد دقیقا همان نقاط تلاقی امتداد دستها و پاها میباشد..حالتی که داوینچی آن را حالت مقدس مینامید.
ضمن اینکه در اینجا آرایش بالها به طریقی است که گویی 2 جفت بال میبینیم همانند جفتهای دست و پا.
براستی این پروانه غول پیکر چه مفهومی دارد؟آیا فقط یک شوخی بی مزه است؟که بعید به نظر میرسد چون این تصویر یک شبه به وجود آمده و مزرعه دار هیچ صدایی نشنیده است..اگر آن را به حساب کشورهای پیشرفته بگزاریم که منطقی نیست زیرا شوخی بسیار گرانقیمتی خواهد بود.
و آیا این پیامی است از سوی موجودات ناشتاخته؟
من فکر میکنم باید مطالعات بیشتری انجام بدهم…در مرد ویتروین نکاتی کشف شده که مربوط به ستاره شناسی است و شاید با بررسی آنها بتوان راز پروانه را هم درک کرد.
————————————–
پ.ن:دوستان باید اعتراف کنم که اینجا رو اشتباه کردم…باید بسیار از دوست خوبمون آقای مهدی سلطانی تشکر کنم که این موضوع رو به ما گوشزد کرد…این پروژه رو گروهی به اسم ایکس ال دی ساین انجام دادن و در فیلم زیر روش کارشون رو میتونین ببینیم…طراح پروژه فردی به اسم رمکو دلفگایو هستش که به کمک 55 نفر این اثر رو یک شبه به وجود آورده..هدفشون از این کار نشون دادن آسیب پذیری انسان ها و…. بوده.
شرمنده همه ی دوستان شدیم

در بالا آدرس فیلمی هستش که در این باره توضیح داده..