در بخش یک توضیخاتی درباره دیر صیون دادیم.حال به ادامه مطلب میپردازیم.قبل از جا دارد اشاره بکنیم که اطلاعات وارد شده در ویکیپدیای فارسی  درباره دیر صهیون اشتباه است..از دوستانی که د رسایت اکانت دارند تقاضا میشود آن را اصلاح کنند.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF%DB%8C%D8%B1_%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86

بخش سوم)شوالیه های نجیب زاده یا مقدس

این شوالیه ها در یکصد سال  اول تاریخ گروه تحت فرماندهی واحد با اعضای فرقه بودند اما به طور رسمی در سال 1180 میلادی توسط Hughes de Payanیکی از خدمتگزاران کنت شامپانی فرانسه بنیان گذاشته شد.

وظیفه اصلی این شوالیه ها حفاظت از زایرانی بود که برای زیارت به سمت بیت اللحم میرفتند و در جاده ها احتمالا مورد حمله راهزنان بودند.آنها به زودی به یکی از ارکان کاخ سلطنتی تبدیل شدند.ایده اصلی این گروه برگرقته از داستانهای حضرت سلیمان میباشد.در نمادهای اصلی دیر صیون(صهیون)خواهیم دید که آنها ارادت خاصی به سلیمان پیامبر داشتند.تعداد این شوالیه ها 9 نفر بود وهیچ عضو جدیدی نمیپذیرفتند و بسیار عجیب بود که این افراد به راستی توانسته بودند امنیت را در جاده های پهناور سرزمین مقدس به ارمغان بیاورند.

وظیفه ی دیگر این شوالیه ها نگهداری از بقایای کاخ سلیمان نبی بود و کسی به درستی نمیداند که در آن خرابه ها از چه چیز محافظت میکردند و شایعاتی وجود دارد مبنی بر آنکه این مکان محل نگهداری جام مقدس بود.

طبق اسناد تاریخی بر علیه این شوالیه ها اقداماتی در کاخ های سلطنتی انجام شد که   منجربه این   شد که    در   دهه 1390 پاپ حکم به تکفیر آنها بدهد.این تکفیر در واقع به دلیل قدرت بیش از حدی بود که شوالیه ها پیدا کرده بودند.

شوالیه ها از اروپا فرار کردند و به آمریکای شمالی رفتند.آنها قبل از کریستف کلمب و طبق نقشه زیر آمریکای شمالی را کشف کردند.نقشه زیر معروف به زنو نشان دهنده ی جنوب شرقی کانادا میباشد.

zenomap

بخش چهارم)مریم مجدلیهMagdalena

مریم مجدلیه طبق اخبار کلیسا زنی فاحشه بود که توسط مسیح به راه راست هدایت شد و به هنگام به صلیب کشیدن عیسی مادر او را همراهی و دلداری میداد.اما بر طبق عقابید دیر صیون(صهیون)مریم مجدلیه همسر عیسی مسیح شناخته میشود و از ازدواج او و مسیح نسلی به وجود آمد که تا به امروز ادامه داشته و شایسته ی پادشاهی میباشد و کلیسا به ناحق آنها را مخفی کرده تا بتواند قدرت را دست بگیرد.کلیسا با تلاش برای کشتن این نسل و بدنام کردن مریم مجدلیه  به این امر پرداخته است.

در حال حاضر بقایایی از انجیلی وجود دارد به نام انجیل مجدلیه.

درباره مریم مجدلیه نکته مرموز دیگری هم هست و آن سنگ سبزی است که به او منصوب میدانند.داستان این سنگ سبز که گقته میشود به صورت مکاشفه کشف شده است وکسی که این سنگ را کشف کرده است مدعی است که آن را از طریق امدادهای غیبی پیدا کرده و اشاره به راهرویی در زیر زمین میکند..صرف نظر از داستانی که با آن مواجه هستیم این سنگ توسط دانشمندان آزمایش شده و ویژگیهای غیر عادی آن از جمله ساختار عجیب و انرژیهای زیاد آن به اثبات رسیده..مطالب مفصلتر اینباره در پستهای بعدی در صورت علاقه مخاطبان آورده میشود.

بخش پنجم)نمادهای دیر صیون(صهیون)

قبلا یکی از نمادهای این فرقه را دیدیم…نمادهای دیگر این دیر را در زیر میبینید.

priorysion10_01priorysion10_02

 

 

 

 

 

 

priorysion10_03priorysion10_04

 

 

 

 

 

 

 

priorysion10_05priorysion10_06    

 

 

 

 

 

 

priorysion10_08priorysion10_09 

 

 

 

 

 

shrinelogoهمانطور که دیدید نمادهای زیادی برای این فرقه تعریف شده که هر کدام مفاهیم خاص خود را دارد.بعضی از مفاهیم تقریبا واضح و مدرن هستند و شاید تا بحال ناخواسته از آنها استفاده کرده باشید مانند نماد سومی که ابی رنگ است و حروف M , A در آن واضح است که همان Magdalena است و یا  نماد اول سمت چپ که اگاهانه یا نااگاهانه در برنامه محاسباتی رشته عمران به عنوان ابزاری که کار برد آن مقاومت در برابر نیروهای جانبی است به کار میرود اما درباره بیشتر نمادها واقعا توضیحات مفصلی وجود دارد که از توان این وبلاگ حداقل در این پست خارج است و باید در پستهای بعدی به آن برسیم.بد نیست در اینجا به پنجره های صیون نیز اشاره کنیم که همانطور که میبینید در پنجره اولی در مرکز تصویر حروف S , P به چشم میخورد که سعی شده P به B تبدیل شود و در دیگری 2 حرف Sبا رنگهای مختلف میبینیم.

3461420387_959df572ac

priory of sion window 2

همانطور که میبینید اگر حتی یک سایت کامل هم به این موضوع اختصاص دهیم باز هم کافی نیست.

اما در اینجا خلاصه ای از یکی از نمادها برای علاقمندان میاید

priorysion10_07

این نماد از 3 دایره تشکیل شده است که در دایره بزرگ جملات لاتین نوشته شده و دایره وسط که به آن صلیب وصل شده و دایره سوم که نماد خورشید است.و حروف B&S

که نشان کشیشی است به اسم Berenger Sauniere که کشیشی بود که به کلیسا اعتقادی نداشت اما همیشه پول خوبی از آنها دریافت میکرد.میگویند  دلیل آن اسنادی بود که کلیسا علاقه ای به فاش شدن آن نداشت. در دایره بزرگ نوشته شده

Tria Sunt Mirabilia: Deus et Homo; Mater et Virgo; Trinus et Unus

به معنی

‹Three are the Marvels: God and Man; the Mother and the Virgin; the Three and the one›

 2مثلث سیاه و سفید است که به عنوان مهر سلیمان شناخته میشود.مثلثی که رو به بالاست و مشکی رنگ است و در تصویر دیده نمیشود اشاره به این دارد که کوههای جهان به بهشت میرسند.مثلث دوم اشاره دارد به مقبره هابیل فرزند آدم که به مرکز زمین متصل است.

در 4 گوشه تصویر 4 فرشته را میبینیدکه فرشته هایی هستند که روح بهشتی دارند و در خدمت خداوند هستند.

—————————————–

منابع

http://www.historyversusthedavincicode.com/chaptertwentythree.htm,http://bluecob.com/priory%20of%20sion.htm,http://www.scottbruno.com/Holy-Grail.htm

,http://www.benhammott.com/sauniere-bookplate.html,

http://www.rlcresearch.com/2007/11/18/the-priory-of-sion/,http://www.alpheus.org/html/articles/esoteric_history/richardson1.html

,http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_priorysion15.htm

,http://www.bibliotecapleyades.net/merovingians/rosslyn_chapel01.htm

,http://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/esp_vida_alien_34.htm,

http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_priorysion13.htm,

http://www.scottbruno.com/priory-de-scion.htm,http://quintessentialpublications.com/twyman/?page_id=60,http://www.cesnur.org/2004/mi_davinci_en.htm